UOS Drilling S.A. (www.uos.pl) to firma serwisowa, oferująca szeroki zakres usług związanych z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej. Dysponujemy najnowszymi, najbardziej zaawansowanymi technologiami do wierceń.

Aktualnie, do Działu Personalnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Ref. HR/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS  i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON, sprawozdań do GUS,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • Prowadzenie ZFŚS,
  • Obsługa benefitów Spółki,
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Gruntowna znajomość przepisów prawa płacy i zasad naliczania wynagrodzeń,
  • Praktyczna znajomość programu Płatnik,
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu Comarch Optima,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność, skrupulatność.

Oferujemy:

  • Pracę w Centrum Warszawy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świadczenia z ZFŚS).

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UOS Drilling S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów bieżącej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być cofnięta w każdym czasie”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.